خرید پرفکت مانی

پرفکت مانی چیست؟

امروزه دغدغه بسیاری از مردم انتقال پول به سراسر جهان می‌باشد. در دهه اخیر با ظهور ارزهای دیجیتال بسیاری از مشکلات انتقال وجوه و خرید‌های بین الملل مرتفع شده است. در این میان پرفکت مانی که یکی از ارزهای دیجیتال پرکاربرد بشمار می‌آید، جایگاه ویژه‌ای در میان مردم جهان کسب نموده است. شرکت این سیستم پرداخت جهانی در کشور پاناما قرار دارد. شما با مراجعه به سایت digipool.net می‌توانید به صورت آنی و تحویل فوری با پرداخت ریالی و از کارت‌های عضو شتاب خود به مقدار مورد نظر پرفکت مانی خریداری نمایید.این سیستم برخلاف بسیاری از سیستم‌های مالی جهان به ایرانیان خدمات می‌دهد و این یک نکته مثبت برای استفاده از آن در ایران است.


برای استفاده از این سیستم به VPN نیازی ندارید و این‌ها همه باعث می‌شود که رقیب قدرتمند پی پال در ایران همین سایت پرفکت مانی باشد. یکی دیگر از امکانات جذاب پرفکت مانی این است که شما می‌توانید دلارهای پرفکت مانی را به مثابه کد ووچر (کوپن) استفاده کنید. در این حالت شما حتی نیازی به افتتاح حساب در سایت ندارید و در هر سایتی که این عملیات را بپذیرد می‌توانید اقدام کنید و خرید ووچر پرفکت مانی را انجام دهید که سایت دیجی پول این خدمات را به راحتی در اختیار شما قرار داده است. در سایت پرفکت مانی می‌توانید چهار نوع ارز زیر را داشته باشید:

 • دلار آمریکا
 • یورو
 • طلا
 • بیتکوین

اما در سایت دیجی پول شما می توانید با کارت های عضو شتاب هم خرید و فروش پرفکت مانی را انجام دهید.

روش ساختن اکانت و احراز هویت در سایت دیجی پول

 1. برای خرید پرفکت مانی ابتدا وارد سایت دیجی پول می شوید.
 2. در بالا سمت چپ روی گزینه ثبت نام کلیک کرده.
 3. شماره موبایل خود را وارد نمایید تا کد تایید برای شما ارسال شود.
 4. پس از وارد کردن کد تایید ثبت نام شما با موفقیت انجام شده است.

وقتی وارد حساب کاربری خودتان شدید می‌توانید شماره حساب ارزهای مختلف خود را مشاهده کنید که در صورت اقدام برای خرید این ارزها باید از این شماره حساب‌ها استفاده کنید.

احراز هویت

 1. بعد از وارد شدن به حساب کاربری بر روی گزینه احراز هویت کلیک نمایید.
 2. در بخش احراز هویت باید 3 آیتم که شامل: آدرس و تلفن، تصویر مدرک شناسایی و تصویر سلفی می شود را آماده و در سایت وارد نمایید.
 3. پس از بررسی کارشناسان دیجی پول احراز هویت شما با موفقیت انجام می شود.

نکته مهم در اینجا این است که اگر شما در این سایت احراز هویت نکرده باشید قادر به خرید و فروش نمی باشید


جهت خرید پرفکت مانی اینجا را کلیک کنید