فروش پرفکت مانی

چرا پرفکت مانی

پرفکت مانی مانند پی پال، اسکریل و وب مانی سیستمی جهت انجام پرداخت‌های بین‌الملی می‌باشد. با این مزیت که با وجود خدماتی مانند ووچر الکترونیکی، این سیستم قابل استفاده برای کاربران ایرانی در داخل ایران نیز است. علاوه بر این مزیت، امنیت بالا در فروش خرید پرفکت مانی یکی از دلایل اصلی رشد آن در مدت اخیر می‌باشد. سیستم پرفکت مانی از 3 روش برای برای افزایش امنیت حساب کاربری افراد و تراکنش‌های انجام شده استفاده می‌کند.و

  1. بررسی IP کاربر
  2. احراز هویت پیامکی
  3. کد کارت

در حالت اول اگر فرد با IP متفاوتی نسبت به دفعات قبل وارد شود، باید از یک کد برای ورود استفاده کند. در حالت دوم هر بار که برای دفعه اول قصد لاگین به حساب خود را داشته باشید باید کد ارسالی برای شماره تماس ثبت شده در اطلاعات حساب کاربریتان را وارد کنید. در حالت سوم ایمیلی برای شما ارسال می‌شود که تصویری گرافیکی حاوی کد امنیتی در آن است. شما باید از این کد برای ورود استفاده کنید.


موارد استفاده از پرفکت مانی

  • - نقل و انتقالات مالی خود را بدون محدودیت زمانی به تمام نقاط دنیا انجام دهید.
  • - از وبسایت های بین المللی ارائه دهنده کالا یا خدمات استفاده نمایید.
  • - پرفکت مانی را به سایر ارزهای دیجیتال تبدیل کنید.
  • - پرفکت مانی یا ووچر الکترونیکی آن را به پول نقد رایج هر کشوری حتی ریال تبدیل کنید.
  • - در نهایت شما با استفاده از این سیستم قادر به کسب درآمد و سرمایه گذاری نیز هستید.

تراکنش های پرفکت مانی

خرید و فروش پرفکت مانی به صورت قابل انجام است:


ووچر پرفکت مانی

در خرید ووچر پرفکت مانی شما نیازی به ثبت‌نام و ساخت حساب کاربری در سایت پرفکت مانی ندارید. می‌توانید با استفاده از پلتفرم‌های ارائه دهنده خدمات ووچر پرفکت مانی مانند دیجی پول، تراکنش مورد نظر خود را در حداقل زمان انجام دهید. با ثبت‌نام در دیجی پول شما می‌توانید ووچر پرفکت مانی را با کمترین قیمت و کارمزد خرید و فروش کنید.


فروش ووچر پرفکت مانی در دیجی پولی

برای فروش ووچر پرفکت مانی در وبسایت دیجی پول شما می‌توانید از بخش داشبورد در قست ووچر پرفکت مانی، گزینه فروش ووچر پرفکت مانی را انتخاب کنید. در این قسمت شما باید 2 کد یکتا و فعالسازی را وارد کنید. این کد‌ها در هنگام خرید ووچر در قسمت جزئیات خرید به شما داده شده است. پس از تکمیل اطلاعات خواسته شده، نحوه پرداخت را انتخاب کنید. شما می‌توانید مبلغ حاصله از فروش ووچر خود را در کیف پول حساب کاربری خود ذخیره کنید و در تراکنش‌های آتی از آن استفاده نمایید. یا اینکه می‌توانید گزینه حساب بانکی را انتخاب کنید. در این گزینه مبلغ فروش ووچر صورت مستقیم به حساب شما واریز می‌شود.


پرفکت مانی

برای خرید و فروش پرفکت مانی شما نیاز به ایجاد حساب کاربری در سایت پرفکت مانی و احراز هویت دارید. در صورت عدم انجام احراز هویت شما تنها قادر به خرید پرفکت مانی خواهید بود. علاوه بر آن درصد کارمزد خرید در حالت انجام و عدم انجام احراز هویت نیز متفاوت میباشد. در پروسه احراز شما اطلاعات بانکی خود را در حساب کاربریتان وارد میکنید تا در صورت فروش پرفکت مانی، قادر به برداشت مبلغ و انتقال آن به حسابتان باشید.

  • - متاسفانه سایت پرفکت مانی برای ایرانیان قابل دسترس نمیباشد و برای دسترسی به فیلترشکن احتیاج است.
  • - همچنین برای تکمیل مراحل احراز هویت شما به اطلاعات حساب بانکی بین المللی نیاز دارید.
برای عدم مواجهه با چنین مشکلاتی شما میتوانید از پلتفرم های ارائه دهنده خدمات پرفکت مانی استفاده کنید. برای این کار شما تنها احتیاج به ثبت نام اولیه در سایت پرفکت مانی و دانستن آدرس کیف پولتان در این سایت دارید.


فروش پرفکت مانی در دیجی پول

پیشنهاد می‌شود پیش از مطالعه این بخش، مبحث خرید پرفکت مانی را مطالعه نمایید.

خرید پرفکت مانی را مطالعه نمایید.
برای فروش پرفکت مانی در وبسایت دیجی پول به حساب کاربری خود وارد شوید و از بخش داشبود در قسمت پرفکت مانی، گزینه پرفکت مانی را انتخاب کنید. پس از باز شدن صفحه در مستطیل بالا عنوان فروش پرفکت مانی را انتخاب کنید. مقدار ارز مورد نظر خود برای فروش را وارد کنید و گزینه ثبت در خواست را بزنید. در این مرحله به وبسایت پرفکت مانی منتقل میشوید. با ورود به کیف پولتان در وبسایت پرفکت مانی قادر به فروش و انتقال مبلغ به حساب بانکی یا کیف پول دیجی پولتان هستید.

جهت فروش پرفکت مانی اینجا را کلیک کنید