قوانین

دیجی پول یک بستر مناسب برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال است، شما می‌توانید درآمدهای ارزی خود را به ریال تبدیل کنید و یا از وب‌سایت‌های بین‌المللی خرید انجا دهید.
قوانین دیجی پول به شرح زیر می باشد؛ لطفاً قبل از هرگونه اقدامی اول قوانین را مطالعه کنید و در صورت موافقت به جمع دیجی پول بپیوندید.
1- وبسایت دیجی پول تحت نظر قوانین جمهوری اسلامی ایران اداره میشود.
2- گروه دیجی‌ پول در تمام روزهای هفته به صورت 24 ساعته پاسخگوی شما عزیزان میباشد.
3- تمام پرداخت‌های دیجی پول از طریق درگاه‌های بانکی انجام شده و از واسطه‌هایی مانند صرافی‌ها تحت هیچ شرایطی استفاده نمیشود.
4- پس از انجام مرحله احراز هویت توسط کاربر، در صورت مغایرت مدارک مورد نیاز در مرحله‌ی ثبت‌نام، دیجی پول از ارائه‌ی هرگونه خدمات به شما کاربر عزیز معذور است و در صورت برزو تخلف ازطریق مراجع قضایی پیگیری انجام میشود.
5- هدف ما تنها ارائه‌ی خدمات و آسان‌سازی سیر خرید و فروش ارزهای دیجیتال طبق قوانین کشور ایران برای مردم عزیزمان است و از ارائه هرگونه خدمات به سایت‌های خلاف با قوانین جمهوری اسلامی ایران (مثل شرط‌بندی‌ها، کازینوها، قمار و ...) معذوریم.
6- همراهان عزیز در صورت بروز هرگونه مشکل در نقض قوانین وب‌سایت مانند استفاده از مدارک جعلی، به‌کارگیری پول کثیف، دزدی به صورت عمد یا غیرعمد و ... گروه دیجی پول از طریق مراجع قضایی پیگیر مجازات کیفری ثبت‌نام‌کننده و کاربر سایت خواهد شد.
*توصیه‌ی ما به کاربران: دسترسی به حساب کاربری خود را به هیچ عنوان به فرد دیگری ندهید*
*به هیچ وجه برای شخص دیگری حتی در صورتی پیشنهاد پورسانت و یا مبالغ بالا، از طریق حساب خود خرید و فروش نکنید.*
*ساده گرفتن این موارد می‌تواند در نهایت باعث شریک شدن شما در جرمی شود که هیچ‌گاه مرتکب نشده اید و در بهترین حالت محکوم به پرداخت کل مبلغ به همراه جریمه خواهید شد.*

خدمات ارزی دیجی پول