ویژگی های ای او اس

شنبه, ۱۸ بهمن ۹۹

ای او اس (EOS) چگونه تعریف می شود؟

ای او اس یک سیستم عامل مبتنی بر بلاک چین است که برای پشتیبانی از برنامه های غیرمتمرکز در مقیاس تجاری طراحی شده است. ظاهراً عملکرد EOS در بسیاری از موارد مشابه اتریوم و سایر پلتفرم های قرارداد هوشمند خواهد بود. بنیانگذار آن دن لاریمر است و سومین پروژه لاریمر بعد از SteemIt و BitShares می باشد.

-تاریخ راه اندازی: 26 ژوئن 2017

-ارزش افزوده پس از عرضه اولیه: 700 میلیون دلار (در حال افزایش)

-قابلیت استخراج: DPoS (اثبات سهام سپرده شده)

-بنیانگذاران: برندان بلومر، دن لاریمر

-مشاوران: بروک پیرس (کارآفرین)

-نوع: پلتفرم، ERC-20

ای او اس یک سیستم عامل مبتنی بر بلاک چین است که برای پشتیبانی از برنامه های غیرمتمرکز در مقیاس تجاری طراحی شده است. این یک توکن ERC-20 است، اما هدف آن تکامل یافتن به بلاکچین اختصاصی خود و امکان عقد قراردادهای هوشمند خود با طراحی های جدید به منظور مقیاس پذیری است؛ و ظاهراً بسیاری از عملکردهای اتریوم را همراه با بهبودهایی خواهد داشت.

ای او اس از Web Assembly، الگوی جدیدی برای توسعه دهندگان وب، استفاده می کند که امکان کامپایل شدن توسط هر زبان برنامه نویسی مانند C، C ++ و حتی Solidity را می دهد. این امر در حالت ایده‌آل انتقال سریع بسیاری از پایگاه‌های کد را به سیستم عامل آن امکان پذیر می کند.

 

ویژگی های ای او اس

ویژگی اصلی این رمز ارز این است که فاقد مانند ووچر پرفکت مانی نگهداری آن فاقد هرگونه هزینه است و با در نظر گرفتن مقیاس بندی ایجاد شده که امیدوار است به میلیون ها تراکنش در ثانیه برسد. در حال حاضر، ادعا می کند که در هر ثانیه 50،000 تراکنش را مجاز می داند. ای او اس دارای پردازش موازی نیز می باشد که ایجاد برنامه های غیرمتمرکز را آسان می کند. در سال 5 درصد سود بر ارزش آن وجود خواهد داشت که برای تأمین اعتبار عملیات اعمال شده روی سیستم عامل آن استفاده می شود.

 

عرضه اولیه بزرگ ای او اس

در حالی که ای او اس از ویژگی های بسیاری برخوردار است، به خاطر ایجاد یکی از بزرگترین عرضه اولیه های بدون وجود یک محصول کارآمد بسیار مورد انتقاد قرار گرفته است و اخیرا از همکاری خود با شرکت Galaxy Digital مایک نووگریتس برای ایجاد یک صندوق اکوسیستم 325 میلیون دلاری به منظور تأمین اعتبار پروژه های در نظر گرفته شده در صدر پتلفرم EOS خبر داد.  • ای او اس,
  • ارز دیجیتال,
  • دیجی پول,

{{-- --}}