از کایبرنتورک چه می‌دانید؟

پنجشنبه, ۰۵ فروردین ۰

کایبرنتورک (KNC):

کایبرنتورک در حال ایجاد یک صرافی غیرمتمرکز است که امکان تبدیل دارایی های دیجیتال را به صورت زنجیره ای فراهم می کند. کیف پول کایبرنتورک به هرکسی امکان می دهد یک توکن را مسقیماً به دیگری تبدیل کند. و یا رمز ارز اتریوم را به توکن‌های ERC-20 تبدیل نماید.

تاریخ راه اندازی: 15 سپتامبر 2017

سرمایه حاصل از عرضه اولیه: 46 میلیون دلار

بنیانگذاران: Loi Luu، Yaron Velner، Victor Tran

مشاوران اصلی: ویتالیک بوترین

نوع: صرافی، پروتکل، ERC-20

تیم‌: Loi Luu (مدیر عامل شرکت و بنیانگذار همکار) – Developed Oyente، اولین تحلیلگر منبع باز امنیتی برای قراردادهای هوشمند اتریوم - یارون ولنر (مدیر ارشد فنی و بنیانگذار همکار) - دکترای علوم کامپیوتر از دانشگاه تل آویو، با تمرکز تحقیقات بر روی مشوق های تئوری بازی در پروتکل های بلاکچین

صرافی های غیر متمرکز

امروزه صرافی های غیر متمرکز بسیاری وجود دارد. با این حال، موارد بسیاری هک شده و سرمایه شان از بین رفته است. با این وجود کایبر، سکه های شما در کیف پول خود شما ذخیره می شوند، نه در صرافی. شبکه سایبر تراکنش ها را به صورت زنجیره ای پردازش می کند و این امر آن را بسیار امن تر و هک کردن آن را دشوارتر می کند.

عملیات ها

به منظور حفظ نقدینگی در شبکه مبادلات کایبرنتورک، سیستمی ایجاد شده است که شامل چندین مولفه است.

نهادهای ذخیره

این ها استخرهایی از توکن هستند که اطمینان می دهند نقدینگی برای مبادله ارزها وجود دارد. این استخر می تواند توسط تیم کایبرنتورک تشکیل و یا توسط شخص ثالث تأمین شود.

مشارکان ذخیره

این کاربران می توانند بودجه ای را به نهادهای ذخیره بدهند. در عوض، آنها محصولات حاصل از مبادله را به اشتراک می گذارند.

مدیر ذخیره

مدیر شبکه را نگهداری و نرخ ارز مناسب را محاسبه می کند.

اپراتور کایبرنتورک

مدیر کلیه نهادهای ذخیره است که تصمیم می گیرد چه موقع نهادهای ذخیره جدید را اضافه یا آن ها را حذف کند. در ابتدا، تیم کایبر این نقش را ایفا می کند و در نهایت به یک مدل حکمرانی غیرمتمرکز تبدیل می شود.

این پلتفرم در ماه می 2017 با حضور بنیانگذاران فناوری Loi Luu، Yaron Velner و Victor Tran در اینترنت اعلام شد. ویتتالیم بوترین، خالق اتریوم به عنوان مشاور تیم عمل می کند.

سایت دیجی پول همواره با فراهم کردن بستری برای بالا بردن اطلاعات شما عزیزان در خصوص ارزهای دیجیتال امکان خرید و فروش پرفکت مانی را نیز برای شما محیا نموده است.  • کایبر نتورک,
  • فروش پرفکت مانی,
  • ارز دیجیتال,
  • دیجی پول,
  • پرفکت مانی,
  • خرید پرفکت مانی,

{{-- --}}